Menu

E-Ticaret & Sanal Mağaza

Anasayfa | Hizmetlerimiz | WEB TASARIM & MOBİL UYGULAMA

E-Ticaret & Sanal Mağaza


Türkiye’nin sayılı “Google Partner” Sertifikalı UX Ajans Yazılım ve Medya Ekibi…

E-Ticaret ( Elektronik Ticaret - B2C ) firmanızın çok daha geniş müşteri kitlesine ulaşmasının en kolay yoludur. Bir E-Ticaret Sitesi yaptırmaya karar verdiğinizde unutmayın ki Web Siteniz Firmanızın tabelası ve vitrinidir.

E-Ticaret Sitesi (B2C) iş modeli genel olarak, satış bedelinin müşteriden online ödeme veya farklı birçok tahsilat yöntemine (Kapıda Ödeme, Havale, Ortak Banka Platformu “Pay-Pal, BKM vs “ , Cep Ödemesi Vb) dayalı bir sistem olduğu için, banka ve güvenlik boyutları önemlidir. E-Ticaret sadece bir Web sitesi değil, Kurumunuzun toptancınızdan, teslimatınıza kadar tüm süreçleri yöneten bir yazılımdır. Bunun için Bilişim danışmanlığı almanız önerilir.

Hatalı tasarlanmış bir E-Ticaret ( Sanal Mağaza, B2B, B2C ), yanlış şekilde dekore edilmiş bir mağaza yerleşim düzeni ile aynıdır. Eğer Aradığınız bulamıyorsanız hızlıca uzaklaşırsınız…

Elimizden Geleni Yapıyoruz! UX Ajans Yazılım ve Medya Hizmeyleri internet Sitenizdeki ürün ve hizmetlerin çok daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlamak için hizmet vermektedir. UX Ajans Yazılım ve Medya Hizmetleri, Web Site Alt Yapınızı ve kurumsal bilgilerinizi Esnek, Dinamik Web Yönetim Panelimiz (CMS,İYS) sayesinde sürekli güncel tutarak rakiplerinizden hep bir adım önde olmanızı sağlar.

Türkiye’nin sayılı “Google Partner” Sertifikalı UX Ajans Yazılım ve Medya Ekibi ile E-Ticaret Sitenizin (Sanal Mağaza, B2C, B2B) Seo, Sosyal Medya Reklamcılığı, Google Adwors gibi bir çok platformda ön plana çıkmanıziçin hizmet vermekteyiz.

E-TİCARET | SANAL MAĞAZA (B2B “Business to Business”) B2C (Business to Business) E-Ticaret alt yapısını standart E-Ticaret sitelerinden ayıran en önemli başlıklar; 01. Detaylı Bayii sistemi, 02. Destek Modülü ve 03. Saha Satış Modülü 04. Faaliyet alanınıza göre özelleştirilmiş modüllerin bulunmasıdır.
 

Bu başlıkları şu şekilde açıklanır:


01. Bayi Modülü Bayilerinizin, E-Ticaret Sitenizdeki kendilerine özel Yönetim Paneli üzerinden sipariş vermesini ve kendilerine özel tanımlanan ayrıcalıklardan faydalanmasını sağlar.

Her bayii “kendine özel” indirim oranı, kampanya, toplam alış-veriş tutarı, aldığı ürünler, geçmiş dönem ödemeleri, stoktaki ürünler, açık hesabı gibi detaylı bilgilere ulaşabilir. Bayiiler, verdikleri siparişin durumu, stok bilgisi ve geçmiş siparişler gibi birçok bilgiye kolaylıkla ulaşabilir.

Bu sayede detaylı raporlamalar yapabilir. Ayrıca Ödemelerinin bir kısmını veya tamamını Online Ödeme, Kapıda Ödeme, Havale, Ortak Banka Platformu ( Pay-Pal, BKM vs ), Cep Ödemesi Vb. şeklinde yapmasını sağlayan bir sistemdir.

Siz de; her yerden Bayiilerinizin detaylı bilgisine, “bayii cirosu, kalan hesap bakiyesi, bayiye özel kampanyalar Vb.” ulaşabilirsiniz. Ayrıca detaylı raporlamasını görüntüleyebilirsiniz.

02. Saha Satış Modülü: Satış ekibinizin Tablet, Cep Telefonu, PDA gibi mobil cihazlardan, müşteriye ait siparişin online olarak sisteme tanımlamalarının yapılabileceği modüldür. Bu sayede Saha Satış Ekibine ait raporlamalar anlık olarak izlenip kontrol edilebilir.

03. Faaliyet alanınıza göre özelleştirilmiş modül: Firmanızın istekleri doğrultusunda iş amacınıza yönelik oluşturulan Projelerdir. Kişiselleştirilmiş, sektörel olarak kullanılan işlevsel, Amaca yönelik Online Gelişmiş Platformlardır.


Paylaş


E-Ticaret & Sanal Mağaza - UX Ajans Yazılım ve Medya Hizmetleri
E-Ticaret & Sanal Mağaza - UX Ajans Yazılım ve Medya Hizmetleri
E-Ticaret & Sanal Mağaza - UX Ajans Yazılım ve Medya Hizmetleri

Son UX Ajans E-Ticaret & Sanal Mağaza Projeleri