Menu

Web Yazılım

Anasayfa | Hizmetlerimiz | WEB TASARIM & MOBİL UYGULAMA

Web Yazılım


Web Tasarım / Web Yazılım asla!İki Satır Kod Değildir!Anlayışı ile yola çıktık. Türkiye’nin sayılı “Google Partner” Sertifikalı UX Ajans Yazılım ve Medya Ekibi olduk.

Kurumsal Web Tasarım” ve “E-Ticaret (B2B,B2C)”, firmanızı daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlamanın en ucuz ve kolay yoludur. Web sitenizi yaptırmaya karar verdiğinizde unutmayın Web Siteniz Firmanızın Vitrinidir.

UX Ajans Yazılım ve Medya Hizmetleri Ekibi, İnternet Sitenizdeki ürün ve hizmetlerin çok daha geniş kitlelere ulaşmasına sağlamak için hizmet vermektedir. UX Ajans Yazılım ve Medya Hizmetleri, Kurumsal web sitenizi ve E-Ticaret Sitenizi Dinamik Web Yönetim Paneli (İçerik Yönetim Sistemi) sayesinde sürekli güncel tutarak rakiplerinizden hep bir adım önde olmanızı sağlar. İYS (İçerik Yönetim Sistemi) ile sitenizin tüm dinamik alanlarını kontrol edebilirsiniz. Ürün ve Hizmetleri güncellemek google de arama yapmak kadar kolay, resim yüklemek google den resim indirmek kadar kolay, video yüklemek (eklemek) ise youtube den video izlemek kadar basittir.

UXPanel de (İçerik Yönetim Sistemi) bulunan SEO araçları sayesinde ve referansı olduğumuz tüm web site yazılımlarında bulunan SEO optimizasyonu sayesinde google, yandex ve diğer arama motorlarında hızlıca yükselmenizi sağlar. SEO yapmak için kimseye ihtiyacınız yok. Yapmanız gereken içerik stratejinizi iyi belirlemek ve içeriklerinizi doğru tespit etmek.

Kurumsal web sitesi oluşturulmasında en önemli konu UX/UI Tasarım ve Web Yazılım Projesinin doğru şekilde kurgulanmasıdır. Web Sayfa Tasarımınızın firmanızı/şirketinizi anlatması çok önemlidir. Kurumsallığınızın ön plana çıkmasına böylelikle de sonuca ulaşmanıza yardımcı olacaktır. Modern ve özgün web tasarım her zaman müşterilerinizin dikkatini çekecektir. Bu adımları uygulayabilmek için Profesyonel bir Web Tasarım Ajansı, Web Yazılım Firması, Dijital Ajans statüsünde bir şirket/firma ile çalışmanız gerekmektedir.

Web Tasarım Ajansınız sizin için düşünür ve en uygun Web Yazılım ve/veya Web Tasarımınızı sizin için hazırlayarak yayına açacaktır. Web tasarım, E-Ticaret satış siteleri ve yazılım projeleri çok meşakkatli ve riskli bir projelerdir. Şirketinizin, firmanızın web sitesini, projelerini mutlaka Profesyonel Yazılım Firmalarına emanet edin. Bursa ve Ankara Şubelerimiz ile hizmetinizdeyiz. İstanbul'a ise 1 saat mesafedeyiz.


Türkiye’nin sayılı “Google Partner” Sertifikalı UX Ajans Yazılım ve Medya Ekibi ile NFT, Metaverse, NFT Marketplace, E- Ticaret, (B2B, B2C), Seo Optimizasyonu, Sosyal Medya Yönetimi, İnternet Reklamcılığı, Google Adwors (Ads), Dinamik Web Yönetim Paneli, Mobil Uygulama gibi bir çok yazılım alanında Firma, Şirket ve Kurumlara hizmet vermekteyiz.
 

Medya ve Web Tasarım Referanslarımızı ve Projelerimizi incelemeyi unutmayınız.


Paylaş


Web Yazılım - UX Ajans Yazılım ve Medya Hizmetleri
Web Yazılım - UX Ajans Yazılım ve Medya Hizmetleri
Web Yazılım - UX Ajans Yazılım ve Medya Hizmetleri

Son UX Ajans Web Yazılım Projeleri